f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


quake2.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · q·u·a·k·e · 2 | Hamster (23.12.2003)

wywiady

Hamster (23.12.2003)

SOulbLIghter: Cześć :D Chciał bym żebyś powiedział cos o sobie ile grasz w q2 w jakich grałeś klanach itp. Czyli ogólnie jak wyglądała twoja gra w q2 od samego początku :D.

Hamster: 6, Nazywam się Jarek Kazanowski i mieszkam w Warszawie, w q2 gram od 4 lat, z wcześniejszych klanów zawsze marzyłem o grze w mtq, ale się rozpadło (czasu modemu)... a był jeden, przez tydzień dF, następnie powstał pomysł założenia własnego - aK i tak zostało do dziś, początki strasznie ciężki i pierwsze pół roku to taka amatorka gry z biegiem czasu coś się zaczęło rodzić no i dziś jest sobie aK które we wrześniu skończyło 3 lata.

SOulbLIghter: Tak .aK jest teraz niewątpliwie jednym z lepszych klanów na polskiej scenie q2.Ostatnio zrobiło się bardzo głośno z powodu wyrzucenia rivena z ak. Czy mógł byś powiedzieć cos więcej na ten temat? riven jest obecnie graczem Synth.

Hamster: Czyżby? wydaje mi się ze chodzą błędne plotki - opinie za co konkretnie riven został usunięty z klanu, on sam i my ludziki z aK wiemy najlepiej, co się na to zebrało, na pewno nie była to dla nas łatwa decyzja, ponieważ jakby nie było pozbyliśmy się najlepszego gracza, co do aK to mamy zdecydowanie gorszy sezon od poprzedniego, smutne jest, ze nie udało się potwierdzić tego co osiągnęliśmy w ostatnim sezonie, dla innych może 3 m-sce w PLQ2, MLQ2 II to byłby sukces ale my traktujemy to w kategoriach porażki, może po nowym roku będzie lepiej, olaliśmy okres wakacji, nie graliśmy prawie 3 miesiące gdy inni klikali sobie dowoli i wyszło.. przeskoczyli nas, jeśli dodamy do tego fatalny sezon w CB i nie najlepsza końcówkę w EURO to wyjdzie lipny sezon

SOulbLIghter: No przyznam ze śledząc wasze posunięcia zauważyłem ze ten sezon nie należał do najlepszych. Poza tym co sadzisz o scenie q2? Rozwija się czy tez nie? Proszę żebyś zauważył nie tylko poziom graczy ale to co ogólnie dzieje się z q2. Czyli padające serwery co raz więcej fejkow w ligach itp. sprawy.

Hamster: Poprzedni sezon ino był najlepszym od lat, a ten jest chyba tym czego się wszyscy obawiali, to co dzieje się w klanach jest totalna porażka, na palcach jednej ręki można policzyć klany które niczym się nie "wykazały". Co do serwerów - no cóż nie od dziś wiadomo, że wszystko zawdzięczamy jednej osobie Yossowi, no i wcześniej czy później musiało się coś stać i się stało, stad cześć klanów totalnie porzuciła polskie serwery na mecze ligowe i gra na większych pingach za granica, ale za to bez pl, wiec jeśli dalej będziemy brnąc w ta stronę, to będzie tak słabo jak nigdy, najlepszym dowodem liga dmC (która notabene wygraliśmy w zeszłym sezonie) Clay wraz z ekipa obserwując co się dzieje zrezygnował z jej robienia, aby nie tracić nie potrzebnie nerw na użerania się z "graczami"

SOulbLIghter: No niestety... Wolisz grac 1/1 czy tp? Uzasadnij to jak możesz i czy zawsze tak było (wiem ze wolisz tp no ale na pewno ktoś tam nie wie :P)?

Hamster: Nienawidzę 1/1 może dlatego ze nie umiem, ale dla mnie jest tak maxymalnie monotonna grą że szok, nie wiem jak przez 14 minut można uciekać ?:D wiec zdecydowanie wole tp chociaż ani w tym ani w tym nie jestem dobry

SOulbLighter: Dobra, dobra :D. Odskoczmy na chwile od tematu quake'a, a w każdym razie częściowo. Jak pewnie wszyscy wiedza jesteś także redaktorem q2tv.org czyli dawnego anomala. Czemu serwis zmienił nazwę? Czy to pod waszym naciskiem czy tez anomal sam wpadł na taki pomyśl?

Hamster: Nieeeee anomal ash tak inteligentny nie jest. Czemu zmienił nazwę? Nie zmienił w końcu przybrał prawdziwa, około roku czasu temu (może więcej) powstał pomyśl wykupienia domeny jakieś fajnej początków q2.pl, albo quake2.pl, no ale były za drogie wiec padł pomysł na q2tv i stad nazwa domeny serwisu (zaraz mnie Bytomianin pewnie zjebie) na ta domenę kasa była zbierana rok. Jak jush była, to anomal ją przypil potem na silę robił każdemu stonki, żaby zarobić kasę i oddac/wykupic domenę :D.

SOulbLIghter: :DDDDD No brawa dla anomala. A czym zajmujesz się oprócz q2 ( bo czymś na pewno)? Masz jakieś nietypowe hobby czy cuś?

Hamster: nietypowego raczej nie, sport, piłka nożna jest moją pasją od dawna, a tak to sobie dzielnie pracuje i każda wolna chwile poza q2 przy kompie przeznaczam na grę w championschipa manegra

SOulblighter: No tez kiedyś grałem w piłkę ale po licznych kontuzjach niestety musiałem opuścić scenę :D No ale nie o mnie... Grałeś czy może grasz w jakiś klubach?

Hamster: Niestety, kiedyś jak byłem mały starałem się do legi :D Dostałem się na... agrykole ale nie siedziałem tam za długo wiec tylko hobby wieczorami na sali... czasami

SOulbLIghter: Dziękuje ci za wywiad życzę żebyście w następnych edycjach plq2, mlq2, cb i euroq2l wymietli wszystkich :D Czy chciał byś kogoś pozdrowić?

Hamster: No i ja dziękuje tak... rivena
Temat Autor Data  
Bytom piękna okolica...
[FPP]MephiR 03·11·2002-01:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 03·11·2002 - 01:00 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 5 Marca · 2021
Strona wygenerowana w 0.052934 sek.